Max. kwota pożyczki

10 000 zł

Max. okres kredytowania

50 miesięcy

Dokumenty wymagane do wniosku

  • Dowód osobisty

Zalety pożyczki w Wonga

  • kwota pożyczki nawet do 10 000 zł,
  • długi okres kredytowania nawet 50 rat,
  • oprocentowanie 7,2%
  • bezkosztowa przerwa w spłacaniu, 7 dni odroczenia spłaty

Charakterystyka / historia firmy

Wonga jest liderem branży finansów online, specjalizuje się w pożyczkach internetowych. W Polsce działa od 2012 r. Wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie consumer finance. Swoją ofertę kieruje do świadomych konsumentów, potrafiących zarządzać swoim budżetem i dbających o płynność finansową,  zapewnia im wygodny dostęp online do produktów finansowych, konkurencyjnych w stosunku do oferty banków. Wonga koncentruje się na sprzedaży pożyczek średnio i długoterminowych, które już dziś stanowią 90 proc. jej portfela i  jako pierwsza firma pożyczkowa na polskim rynku podpisała umowę z Biurem Informacji Kredytowej w zakresie wymiany informacji na temat rzetelnych płatników. Firmę wyróżniają jasne i przejrzyste zasady udzielania pożyczek, a także rozwiązania, ułatwiające spłatę zobowiązań. Wonga wierzy w praktyczną i efektywną edukację finansową. W 2015 r. firma uruchomiła platformę edukacyjną Kapitalni.org, której celem jest dostarczanie użytkownikom wiedzy finansowej w przyjazny sposób. Kapitalni.org są częścią Program Korzyści Wonga, który premiuje rzetelnych i pogłębiających swoją wiedzę z zakresu finansów klientów. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org, klienci mogą otrzymać 10 zł zwrotu kosztów swojej aktywnej pożyczki w Wonga.

Przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 75,08%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000 zł, całkowita kwota do zapłaty 5115,53 zł, oprocentowanie zmienne 7,2%, całkowity koszt kredytu 2115,53 zł (w tym: prowizja 1749,90 zł, odsetki 365,63 zł), 23 miesięczne raty równe 213,09 zł i ostatnia rata 214,46 zł. Dane aktualne na dzień 07.08.2020 r.

Wysokość pożyczki, wysokość raty oraz liczba dostępnych rat są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej klienta. Koszt pożyczki uzależniony jest również od okresu na jaki jej udzielono.

Po uzyskaniu pożyczki klient może skorzystać z benefitów. Szczegóły w „Regulaminie benefitów”, dostępnym na stronie www.wonga.pl/Dokumenty.

Centrala

Dane firmy

Wonga.pl Sp. z o.o.

Kontakt

tel.