Max. kwota pożyczki

15 000

Max. okres kredytowania

36 miesięcy

Dokumenty wymagane do wniosku

  • Dowód osobisty
  • Dokument potwierdzający wpływ wynagrodzenia

Zalety pożyczki w poVo

  • wysoka kwota oferty
  • długi okres kredytowania
  • minimum formalności
  • przejrzyste warunki umowy
  • brak ukrytych opłat
  • szybki proces weryfikacji Klienta

Charakterystyka / historia firmy

poVo jest produktem przeznaczonym i dostosowanym do sprzedaży online. Pożyczka skierowana jest do Klientów, którzy szukają większych kwot i dłuższych okresów kredytowania. Szybka decyzja, bezpieczny proces oraz brak skomplikowanych formalności to główne zalety tego produktu. poVo wyróżnia się również nowoczesnym i unikatowym designem.

Właścicielem marki poVo jest firma CROSS Loan, która rozpoczęła swoją działalność w 2013 roku. Siedziba firmy mieści się w Gdańsku, jednak obszar działania obejmuje całą Polskę. Obecnie posiada kilkadziesiąt tysięcy klientów.

CROSS Loan specjalizuje się w obsłudze pożyczek gotówkowych oraz tworzeniu nowoczesnych rozwiązań i procesów dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów. Firma oferuje produkty, które są sprzedawane w różnych kanałach sprzedaży oraz są przeznaczone dla różnych grup użytkowników, a każdy z nich charakteryzuje się innym procesem. W swoim portfolio posiada zróżnicowane produkty pożyczkowe, dostosowane do charakteru kanału sprzedaży i specyficznych potrzeb wielu dystrybutorów. W ofercie firmy, poVo jest pierwszym produktem przeznaczonym do sprzedaży online. CROSS Loan udziela pożyczek w oparciu o pośredników finansowych, Call Center, pośredników online i w placówkach banków.

Firma jest wpisana do Rejestru Firm Pożyczkowych, jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych oraz przestrzega Kodeksu Dobrych Praktyk KPF.

Od samego początku istnienia CROSS Loan, firma przykłada ogromną wartość do budowania oraz utrzymywania przejrzystych relacji z Klientami opartych na zrozumieniu, otwartości oraz odpowiedzialności.

Centrala

Dane firmy

Cross Loan S.A. Chłopska 53
80-350 Gdańsk

Kontakt