Platforma pożyczkowa BANCOVO – przyszedł czas na to, żeby inni się starali. Ty już nie musisz

Bancovo stworzyliśmy po to, żeby uprościć trudny proces wnioskowania o gotówkę. Żebyś Ty mógł skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. My zatroszczymy się o przygotowanie i zaprezentowanie Ci realnych ofert banków i firm pożyczkowych. Żebyś mógł spokojnie, w domowym zaciszu, bez kurierów i konieczności kontaktu z infolinią, wybrać i wziąć najlepszą dla Ciebie pożyczkę. Żebyś mógł załatwić wszystko w jednym miejscu i wybrać właściwie.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Zespół Bancovo zasilają osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. Wielu z nas pracowało wcześniej w czołowych bankach i instytucjach finansowych. Zarażeni ideą Bancovo, wierząc, że to prawdziwa rewolucja dla naszych Klientów, z pasją tworzymy dla Ciebie innowacyjną platformę kredytową. Bogate doświadczenie pomaga nam w oferowaniu Ci usług na najwyższym poziomie. Staramy się po to, żebyś Ty nie musiał.

Bancovo to również zespół IT, do którego należą najwyższej klasy eksperci, którzy dbają o bezpieczeństwo transakcji oraz Twoich danych, a także niezawodność naszej platformy.

 

Jak działa Bancovo?

  • Dostajesz konkrety a nie reklamy

Naszymi Partnerami są tylko sprawdzone banki i firmy pożyczkowe. Oferty, które u nas otrzymasz pochodzą bezpośrednio od nich. To co zobaczysz na ekranie komputera czy telefonu, po wypełnieniu wniosku, nie będzie reklamą, ale konkretną propozycją przygotowaną tylko dla Ciebie.

  • Nie bierzemy od Ciebie ani grosza prowizji!

Masz to Bancovo. Z platformy pożyczkowej Bancovo korzystasz zupełnie za darmo. Wynagrodzenie jakie otrzymujemy za naszą pracę w żaden sposób nie wpływa na koszt Twojej pożyczki.

  • Oszczędzamy Twój czas i pieniądze

Oczywiście możesz pójść lub zadzwonić do kilku banków i firm pożyczkowych – jeśli lubisz tracić czas. Zanim to zrobisz pamiętaj, że Bancovo może Cię w tym wyręczyć. U nas otrzymasz uporządkowany wykaz ofert w kilka minut i podpowiemy Ci, która z nich jest najtańsza, abyś wybrał najlepiej! Gotówka wpadnie prosto na Twoje konto. Możesz ją mieć praktycznie od ręki!

  • U nas jeden wniosek oznacza wiele ofert

Nasz wniosek jest dopasowany do wymagań wielu banków i firm pożyczkowych. W trakcie wypełniania wniosku prosimy Cię o podanie różnych danych. Potrzebujemy ich po to, aby banki lub firmy pożyczkowe mogły przygotować dla Ciebie rzetelną odpowiedź. Wystarczy tylko jeden wniosek na Bancovo, aby otrzymać wiele propozycji różnych pożyczek i kredytów.

  • Zapewnimy Ci bezpieczne finansowanie

W naszym wniosku nie prosimy Cię o nic więcej, ponad to, o co poprosiłby Cię bank czy firma pożyczkowa. Wszystkie dane jakie nam powierzasz są chronione i przechowywane w bezpieczny sposób. Należymy do Alior Bank, jednego z największych banków w Polsce i gwarantujemy utrzymanie standardów bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na nasz temat, skontaktuj się z nami!