Kredyt na 60 tysięcy - skorzystaj z naszego kalkulatora online - Bancovo.pl

Polecana platforma kredytowa online

Sprawdź oferty.
Wybierz najlepszy kredyt na 60 tysięcy.

Tu w kilka minut dostaniesz oferty wprost z banków i firm pożyczkowych.
Gotówka dostępna od ręki.

PROMOCJA! Teraz nawet 500 zł dodatkowej gotówki w prezencie!

Nawet
500 zł
w prezencie!
 

Ile chcesz pożyczyć?

min. 500 zł
max. 200 000zł
na mies.
min. {{ settings.time.minText }} m-ce
max. {{ settings.time.maxText }} m-cy
{{ model.installment }}
i
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytów bankowych wynosi 15,72%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów 5.727,13 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.029,21 zł, oprocentowanie stałe 9,40%, całkowity koszt kredytu 2.302,08 zł (w tym: prowizja 707,76 zł, odsetki 1.594,32 zł), 58 miesięcznych równych rat w wysokości po 138,48 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczek pozabankowych wynosi 82,72%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4.426,93 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.943,00 zł, oprocentowanie stałe 9,22 %, całkowity koszt pożyczki 4.516,07 zł (w tym: prowizja 3.505,96 zł, odsetki 1.010,11 zł), 31 miesięcznych równych rat w wysokości po 288,57 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. NewCommerce Services Sp. z o.o. działa jako pośrednik kredytowy banków: Alior Bank S.A., AS Inbank S.A. Oddział w Polsce, Alior Bank S.A. Oddział T-Mobile Usługi Bankowe, Santander Bank Polska S.A., TF Bank AB Sp. z o.o. oraz instytucji pożyczkowych: Cross Loan Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o., Kreditech Polska Sp. z o.o., Polska Platforma Kredytowa S.A., SuperGrosz Sp. z o.o., SMS Kredyt Sp. z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o., Wonga.pl Sp. z o.o. Pośrednik posiada umocowanie do dokonywania w imieniu kredytodawców czynności faktycznych związanych z zawieraniem umów o kredyt lub pożyczkę (przyjmowanie wniosków, przedstawienie ofert, zbieranie i przetwarzanie danych osobowych, identyfikacja i weryfikacja tożsamości, odbieranie zgód i oświadczeń) oraz w niektórych przypadkach umocowanie do dokonywania czynności prawnych zawierania w imieniu kredytodawcy umów o kredyt lub pożyczkę.

Współpracujemy z :


Aż 500 zł w prezencie!

Jak je dostać?

Weź pożyczkę albo kredyt

w dowolnej instytucji

poprzez BANCOVO

Im więcej pożyczysz,

tym większy bonus

za każde pożyczone 2 000 zł
dostaniesz 50 zł w prezencie!

Prezent otrzymujesz

przelewem na konto

w Twoim banku


Korzyści naszej oferty

niska rata
20zł za 1000zł*

kredyt nawet
do 200 000zł

pieniądze nawet
tego samego dnia**

w całości online
bez wychodzenia z domu**

bez zaświadczeń
o dochodach***

elastyczny okres
od 2 do 120 miesięcy

*Powyższe warunki nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczki bez ubezpieczenia wynosi 14,23%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1460,40 zł, oprocentowanie: 9,49 %, całkowity koszt pożyczki: 460,40 zł (w tym: prowizja: 109,88 zł, odsetki: 350,52 zł), 71 równych, miesięcznych rat w wysokości 20,29 zł i 72 rata w wysokości 19,81 zł . Kalkulacja została dokonana na 28.03.2018 r.
**W zależności od wybranej instytucji i godziny złożenia wniosku
***Wystarczy wyciąg z rachunku potwierdzający dochód

Dlaczego BANCOVO?

  • Po raz pierwszy w Polsce użytkownik dostaje prawdziwe, indywidualne oferty, a nie wykaz reklam
  • Gotówka na koncie nawet tego samego dnia
  • Oferty banków oraz firm pożyczkowych na jednej platformie
  • Jednym kliknięciem porównasz kilka ofert
  • Brak dodatkowych opłat – jesteśmy wynagradzani przez instytucje finansowe

Firma stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF

Maksymalnie uproszczony proces w 100% online!

Podajesz swoje dane osobowe oraz podstawowe informacje o zarobkach

1

Wybierasz najlepszą ofertę dla siebie spośród propozycji naszych partnerów

2

Potwierdzasz swoją tożsamość przelewem bankowym

3

Podpisujesz umowę kredytową kodem SMS, a pieniądze nawet tego samego dnia*

4

*W zależności od wybranej instytucji i godziny złożenia wniosku

Najczęstsze pytania dotyczące kredytu na 60 tysięcy złotych

Bancovo to platforma skupiająca oferty kredytów i pożyczek gotówkowych na dowolny cel. Za jej pośrednictwem można wnioskować o pożyczenie środków w kwocie 500 – 200 000 złotych.
Bancovo przedstawia użytkownikom te oferty kredytów i pożyczek gotówkowych, jakie faktycznie znajdują się w ich zasięgu, jednocześnie prezentując informacje na temat warunków poszczególnych produktów.
Użytkownik, po uzupełnieniu formularza, otrzymuje listę ofert kredytów i pożyczek gotówkowych, jakie są do jego dyspozycji. Klient może porównać poszczególne oferty, ponieważ Bancovo prezentuje warunki, na których bazują, także jeśli chodzi o ich oprocentowanie.
Bancovo dąży do uproszczenia procesu starania się o kredyt/pożyczkę gotówkową na dowolny cel, dlatego w procesie wnioskowania oczekiwane jest przedstawienie jedynie kluczowej dokumentacji.
Za pośrednictwem Bancovo nie zostaną Ci przedstawione reklamy, ale te oferty pożyczek i kredytów gotówkowych (na dowolny cel) współpracujących z platformą instytucji, które rzeczywiście są do Twojej dyspozycji.

New Commerce Services Sp. z o.o.
ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa

Kredyt na 60 tysięcy złotych

-

Potrzebujesz pieniędzy, wobec czego zamierzasz w tym celu zaciągnąć kredyt lub wziąć pożyczkę? Zastanawiasz się, jak wybrać pożyczkę bądź kredyt na 60 000 zł? Nie wiesz, na jakie kwestie zwrócić uwagę analizując poszczególne oferty? Chcesz wiedzieć, jakie zarobki musisz posiadać, by w ogóle móc otrzymać pożyczkę czy kredyt gotówkowy na 60 tys. zł? Szukasz miejsca, w którym będziesz miał(a) możliwość porównania propozycji kredytowych? Bancovo może pomóc. Jak? Przekonaj się!

Najtańszy kredyt gotówkowy na 60 tysięcy złotych online

Interesuje Cię kredyt 60 000 zł na 10 lat? Może planujesz wziąć kredyt 60 tys. zł na 5 lat? A może pożyczka? Za pośrednictwem Bancovo zyskujesz możliwość wypełnienia odpowiedniego formularza, a platforma przedstawi Ci te oferty współpracujących z nią instytucji finansowych, które faktycznie są dla Ciebie dostępne. Warto zaznaczyć, że Bancovo skupia oferty kredytów i pożyczek gotówkowych na dowolny cel. Z platformą współpracują zarówno banki, jak i firmy pożyczkowe. Co więcej, docelowo Bancovo zamierza nawiązywać współpracę z kolejnymi partnerami. Wszystko po to, by klienci zyskali dostęp do szerokiego wachlarza produktów.

Na razie za pośrednictwem Bancovo można wnioskować o otrzymanie kredytu lub pożyczki gotówkowej na dowolny cel, ale docelowo ma to się zmienić. Bancovo ma proponować także ubezpieczenia i kredyty hipoteczne. Rozwój portfolio dostępnych produktów to wyraz troski o potrzeby klientów, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania i wielofunkcyjność wykorzystywanych narzędzi.

Kalkulator kredytu do 60 tysięcy złotych: wybierz mądrze!

Zamierzasz wnioskować o kredyt do 60 tys. złotych? Pierwszym krokiem jest określenie kwoty oraz okresu. W tym celu musisz skorzystać z dedykowanego kalkulatora i posłużyć się odpowiednimi suwakami. Następnie należy wypełnić odpowiedni formularz, a Bancovo przedstawi Ci wyselekcjonowane dla Ciebie oferty, które w praktyce naprawdę pozostają do Twojej dyspozycji. Co to oznacza w praktyce? Zaprezentowane Ci oferty możesz porównać i zdecydować się na tą, która Twoim zdaniem najpełniej wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Kredyt gotówkowy do 60 000 złotych: dobrze przemyśl swoją decyzję

Zamierzasz wziąć kredyt 60 000 zł na 5 lat? Zdajesz sobie sprawę z tego, że to poważne zobowiązanie? Pytasz siebie, jaka rata będzie wymagana, jeśli weźmiesz pożyczkę lub kredyt na 60 tys. zł? Musisz pamiętać, że kredyt w takiej kwocie to ważny krok dla Twojej sytuacji finansowej i nie możesz wykonać go pochopnie, bez przemyślenia wszystkich za i przeciw. Sprawdź, między innymi, jakie warunki proponuje konkretna firma pożyczkowa przy pożyczce na 60 tys. zł czy bank na kredyt na 60 tys. zł oraz jaki będzie koszt takiej pożyczki lub kredytu w ramach określonej oferty. Wybór odpowiedniego kredytu może wywierać ogromny wpływ na domowy budżet, nie należy o tym zapominać, niezależnie od tego, czy ma to być kredyt gotówkowy do 60 000 złotych np. na zakup mieszkania czy kredyt gotówkowy na inny cel.

Bancovo to propozycja dla osób, które cenią sobie nowoczesne i przede wszystkim – funkcjonalne, komfortowe rozwiązania. Po pierwsze: szczególnie istotny jest fakt, że na tej platformie skupione są oferty zarówno firm pożyczkowych, jak i banków. Po drugie: zyskujesz możliwość porównania zaproponowanych Ci ofert. Po trzecie: to nie są reklamy, te propozycje naprawdę możesz wykorzystać, co upraszcza proces poszukiwania kredytu/pożyczki gotówkowej. Po czwarte: platforma docelowo będzie się nadal rozwijała. Korzystając z Bancovo otrzymujesz proste, intuicyjne narzędzie. Podczas wypełniania formularza możesz poprosić o pomoc konsultanta na czacie – to ogromne ułatwienie.

Bancovo przedstawiło Co dopasowane do Ciebie propozycje? Wybrałaś(eś) dogodną dla siebie opcję? Teraz musisz zweryfikować swoją tożsamość za pomocą przelewu bankowego, umowę natomiast podpiszesz online. Brzmi prosto, prawda? Twórcy Bancovo zdają sobie sprawę ze zmieniających się warunków rynkowych oraz metamorfozy potrzeb potencjalnego użytkownika platformy, który coraz częściej wykazuje wzmożoną aktywność w obszarze Internetu. Reasumując: za pośrednictwem Bancovo możesz wnioskować o kredyty i pożyczki gotówkowe na dowolny cel. Bancovo proponuje możliwość pożyczenia od 500 do 200 000 złotych. Tak duża rozpiętość sprawia, że potencjalni klienci mają szansę zdecydować się na parametry najlepiej dopasowane do ich potrzeb.


Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji akceptacji plików cookie można znaleźć na stronie Polityka prywatności .