Kredyt na 15 tysięcy - skorzystaj z naszego kalkulatora online - Bancovo.pl

Polecana platforma kredytowa online

Sprawdź oferty.
Wybierz najlepszy kredyt na 15 tysięcy.

Tu w kilka minut dostaniesz oferty wprost z banków i firm pożyczkowych.
Gotówka dostępna od ręki.

PROMOCJA! Teraz nawet 500 zł dodatkowej gotówki w prezencie!

Nawet
500 zł
w prezencie!
 

Ile chcesz pożyczyć?

min. 500 zł
max. 200 000zł
na mies.
min. {{ settings.time.minText }} m-ce
max. {{ settings.time.maxText }} m-cy
{{ model.installment }}
i
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytów bankowych wynosi 15,72%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów 5.727,13 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.029,21 zł, oprocentowanie stałe 9,40%, całkowity koszt kredytu 2.302,08 zł (w tym: prowizja 707,76 zł, odsetki 1.594,32 zł), 58 miesięcznych równych rat w wysokości po 138,48 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczek pozabankowych wynosi 82,72%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4.426,93 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.943,00 zł, oprocentowanie stałe 9,22 %, całkowity koszt pożyczki 4.516,07 zł (w tym: prowizja 3.505,96 zł, odsetki 1.010,11 zł), 31 miesięcznych równych rat w wysokości po 288,57 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. NewCommerce Services Sp. z o.o. działa jako pośrednik kredytowy banków: Alior Bank S.A., AS Inbank S.A. Oddział w Polsce, Alior Bank S.A. Oddział T-Mobile Usługi Bankowe, Santander Bank Polska S.A., TF Bank AB Sp. z o.o. oraz instytucji pożyczkowych: Cross Loan Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o., Kreditech Polska Sp. z o.o., Polska Platforma Kredytowa S.A., SuperGrosz Sp. z o.o., SMS Kredyt Sp. z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o., Wonga.pl Sp. z o.o. Pośrednik posiada umocowanie do dokonywania w imieniu kredytodawców czynności faktycznych związanych z zawieraniem umów o kredyt lub pożyczkę (przyjmowanie wniosków, przedstawienie ofert, zbieranie i przetwarzanie danych osobowych, identyfikacja i weryfikacja tożsamości, odbieranie zgód i oświadczeń) oraz w niektórych przypadkach umocowanie do dokonywania czynności prawnych zawierania w imieniu kredytodawcy umów o kredyt lub pożyczkę.

Współpracujemy z :


Aż 500 zł w prezencie!

Jak je dostać?

Weź pożyczkę albo kredyt

w dowolnej instytucji

poprzez BANCOVO

Im więcej pożyczysz,

tym większy bonus

za każde pożyczone 2 000 zł
dostaniesz 50 zł w prezencie!

Prezent otrzymujesz

przelewem na konto

w Twoim banku


Korzyści naszej oferty

niska rata
20zł za 1000zł*

kredyt nawet
do 200 000zł

pieniądze nawet
tego samego dnia**

w całości online
bez wychodzenia z domu**

bez zaświadczeń
o dochodach***

elastyczny okres
od 2 do 120 miesięcy

*Powyższe warunki nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczki bez ubezpieczenia wynosi 14,23%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1460,40 zł, oprocentowanie: 9,49 %, całkowity koszt pożyczki: 460,40 zł (w tym: prowizja: 109,88 zł, odsetki: 350,52 zł), 71 równych, miesięcznych rat w wysokości 20,29 zł i 72 rata w wysokości 19,81 zł . Kalkulacja została dokonana na 28.03.2018 r.
**W zależności od wybranej instytucji i godziny złożenia wniosku
***Wystarczy wyciąg z rachunku potwierdzający dochód

Dlaczego BANCOVO?

  • Po raz pierwszy w Polsce użytkownik dostaje prawdziwe, indywidualne oferty, a nie wykaz reklam
  • Gotówka na koncie nawet tego samego dnia
  • Oferty banków oraz firm pożyczkowych na jednej platformie
  • Jednym kliknięciem porównasz kilka ofert
  • Brak dodatkowych opłat – jesteśmy wynagradzani przez instytucje finansowe

Firma stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF

Maksymalnie uproszczony proces w 100% online!

Podajesz swoje dane osobowe oraz podstawowe informacje o zarobkach

1

Wybierasz najlepszą ofertę dla siebie spośród propozycji naszych partnerów

2

Potwierdzasz swoją tożsamość przelewem bankowym

3

Podpisujesz umowę kredytową kodem SMS, a pieniądze nawet tego samego dnia*

4

*W zależności od wybranej instytucji i godziny złożenia wniosku

Najczęstsze pytania dotyczące kredytu na 15 tysięcy złotych

Bancovo, jako platforma skupiająca oferty kredytów i pożyczek na dowolny cel, umożliwia złożenie za jej pośrednictwem wniosku i zapoznanie się z ofertami wyselekcjonowanymi specjalnie dla nas, z których faktycznie w praktyce będziemy mogli skorzystać.
Warunki kredytu do 15 000 złotych to kwestia wysoce indywidualna i uzależniona od konkretnej oferty kredytowej, na wybór której zdecydował się ostatecznie użytkownik.
To, jakie będzie oprocentowanie kredytu na 15 000 złotych jest uwarunkowane określoną ofertą kredytową, którą wybrał potencjalny kredytobiorca.
Konieczność przedstawienia określonych dokumentów podczas starania się o kredyt na 15 000 złotych determinuje wybrana oferta kredytowa.
Zarobki, których będzie wymagał potencjalny kredytodawca determinuje oferta kredytowa, na jaką zdecydował się konsument.

New Commerce Services Sp. z o.o.
ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa

Kredyt na 15 tysięcy złotych

-

Jeżeli potrzebujesz gotówki, często zastanawiasz się nad wzięciem kredytu lub pożyczki. Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć wydatki, które często pojawiają się niespodziewanie lub zgromadzić oszczędności na określony cel. Bywają sytuacje, w których decydujemy się na rozwiązanie, jakim jest kredyt czy pożyczka. Jeżeli właśnie teraz znalazłaś(eś) się w takim momencie swojego życia, najprawdopodobniej przed oczami staje Ci szereg istotnych pytań. Gdzie wziąć najtańszy kredyt gotówkowy na 15 000zł? W jakim banku? Czy w grę w ogóle wchodzi kredyt przez Internet na 15 000 zł? Czy w praktyce możliwy jest kredyt gotówkowy na 15 000 zł bez zaświadczeń lub, jeśli potrzebne są określone dokumenty, to jakie? Te i inne pytania to całkowite naturalne następstwo decyzji o zaciągnięciu kredytu, który przecież będzie poważnym obciążeniem dla naszego budżetu przez określony czas.

Najtańszy kredyt gotówkowy do 15 000 złotych przez Internet

Dlaczego Bancovo może okazać się pomocne, jeśli mamy w planach zdecydowanie się na kredyt gotówkowy do 15 tys. lub pożyczkę w tej kwocie? Po pierwsze: Bancovo jest nowoczesnym, przemyślanym narzędziem, które ma za zadanie uprościć użytkownikom cały mechanizm starania się o podobne produkty. Po drugie: Bancovo pośredniczy w sprzedaży zarówno kredytów gotówkowych (na dowolny cel) współpracujących z platformą banków, jak i pożyczek gotówkowych (na dowolny cel) oferowanych przez kooperujące z Bancovo firmy pożyczkowe. W praktyce oznacza to, że klient ma szansę zyskać wybór. Po trzecie: Bancovo to platforma, która pozwala podpisać umowę kredytową online, w tym celu wystarczy tylko kod SMS. Współcześnie zwykle jesteśmy zabiegani, lawirujemy pomiędzy codziennym obowiązkami, którym musimy sprostać, dlatego wielu konsumentów bardzo ceni sobie oszczędność czasu i energii, którą proponują takie narzędzia, jak Bancovo. Nie musisz wychodzić z domu, żeby podpisać umowę kredytową. Nie musisz tracić czasu na dojazd do placówki banku i dostosowywać się do godzin jej otwarcia. Zyskujesz swobodę!

Kalkulator kredytu do 15 000 złotych: poznaj działanie Bancovo!

Decyzja została podjęta: potrzeba Ci pożyczka z firmy pożyczkowej lub kredyt w banku na 15 tys. złotych i chcesz skorzystać z możliwości, które daje Bancovo? Jak działa ta platforma? Na kalkulatorze wyposażonym w dwa suwaki określasz parametry: kwotę, którą chcesz pożyczyć i okres spłaty. Kalkulator jest w tym bardzo pomocny i działa w prosty, przejrzysty sposób. Co dalej? Musisz wypełnić wniosek, Bancovo zadbało o to, by uzupełnienie dokumentu nie nastręczało kłopotów. Jesteśmy bowiem świadomi tego, że dla naszych klientów to bardzo istotne. Platforma przedstawi Ci oferty tych kredytów i pożyczek gotówkowych na dowolny cel, które możesz wykorzystać. To ogromne ułatwienie! Czarno na białym zyskujesz informację na temat tego, jakie propozycje są rzeczywiście dla Ciebie dostępne. To przydatne uproszczenie, które jest wyrazem troski o komfort użytkownika.

Dlaczego Bancovo? Jakie są zalety korzystania z tej platformy? Bancovo pozwala na porównanie ofert kredytów i pożyczek, które zostały nam zaproponowane. Co więcej, ostateczna decyzja jednak spoczywa na barkach klienta: to on decyduje, który kredyt lub pożyczkę ostatecznie wybierze. Bancovo dokłada więc wszelkich starań, by ułatwić użytkownikom korzystanie z możliwości, jakie daje, ale jednocześnie zostawia im bardzo duży margines swobody.

Kredyt na 15 tys. złotych: analizuj warunki!

Chcesz wziąć możliwie najtańszy kredyt gotówkowy do 15 000 złotych? Zastanawiasz się, jaka będzie rata konkretnego kredytu na 15 000 złotych i jakie zarobki mogą być wymagane, jeśli zamierzamy się starać o kredyt na 15 tys. złotych? To zupełnie naturalne! Warto zastanowić się, gdzie najlepiej wziąć kredyt na 15 tys. zł i jakie mogą być wymagania banku oraz określić swoje oczekiwania: czy potrzebny jest nam szybki kredyt na 15 tys. zł na rok, czy może jednak zdecydujemy się na kredyt na 15 tys. zł na 5 lat lub dłużej? Preferujemy kredyt online do 15 000 zł, zależy nam na tym by był to kredyt 15 tys. zł bez zaświadczeń lub nie mamy nic przeciwko tego rodzaju formalnościom itp.?

Wszystkie oferty kredytów powinny być przez nas wnikliwie porównywane. Powinno nas interesować nie tylko jaka rata będzie wymagana do spłacania, jeśli weźmiemy określony kredyt na 15 tys. zł, ale również, między innymi, ile odsetek będzie generował konkretny kredyt na 15 tys. zł i jakie są jego koszty. Niezależnie od tego, jaki jest nasz cel: czy ma to być gotówkowy kredyt na samochód 15 tys. zł, czy chcemy za te pieniądze wyremontować mieszkanie lub wyjechać na wakacje, decyzję musimy podejmować rozsądnie. W grę przecież wchodzi nasza finansowa przyszłość!


Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji akceptacji plików cookie można znaleźć na stronie Polityka prywatności .