Kredyt dla młodych osób - skorzystaj z naszego kalkulatora - Bancovo.pl

Polecana platforma kredytowa online

Sprawdź oferty.
Wybierz najlepszy kredyt dla młodych osób.

Tu w kilka minut dostaniesz oferty wprost z banków i firm pożyczkowych.
Gotówka dostępna od ręki.

PROMOCJA! Teraz nawet 500 zł dodatkowej gotówki w prezencie!

Nawet
500 zł
w prezencie!
 

Ile chcesz pożyczyć?

min. 500 zł
max. 200 000zł
na mies.
min. {{ settings.time.minText }} m-ce
max. {{ settings.time.maxText }} m-cy
{{ model.installment }}
i
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytów bankowych wynosi 15,72%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów 5.727,13 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.029,21 zł, oprocentowanie stałe 9,40%, całkowity koszt kredytu 2.302,08 zł (w tym: prowizja 707,76 zł, odsetki 1.594,32 zł), 58 miesięcznych równych rat w wysokości po 138,48 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczek pozabankowych wynosi 82,72%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4.426,93 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.943,00 zł, oprocentowanie stałe 9,22 %, całkowity koszt pożyczki 4.516,07 zł (w tym: prowizja 3.505,96 zł, odsetki 1.010,11 zł), 31 miesięcznych równych rat w wysokości po 288,57 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. NewCommerce Services Sp. z o.o. działa jako pośrednik kredytowy banków: Alior Bank S.A., AS Inbank S.A. Oddział w Polsce, Alior Bank S.A. Oddział T-Mobile Usługi Bankowe, Santander Bank Polska S.A., TF Bank AB Sp. z o.o. oraz instytucji pożyczkowych: Cross Loan Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o., Kreditech Polska Sp. z o.o., Polska Platforma Kredytowa S.A., SuperGrosz Sp. z o.o., SMS Kredyt Sp. z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o., Wonga.pl Sp. z o.o. Pośrednik posiada umocowanie do dokonywania w imieniu kredytodawców czynności faktycznych związanych z zawieraniem umów o kredyt lub pożyczkę (przyjmowanie wniosków, przedstawienie ofert, zbieranie i przetwarzanie danych osobowych, identyfikacja i weryfikacja tożsamości, odbieranie zgód i oświadczeń) oraz w niektórych przypadkach umocowanie do dokonywania czynności prawnych zawierania w imieniu kredytodawcy umów o kredyt lub pożyczkę.

Współpracujemy z :

Aż 500 zł w prezencie!

Jak je dostać?

Weź pożyczkę albo kredyt

w dowolnej instytucji

poprzez BANCOVO

Im więcej pożyczysz,

tym większy bonus

za każde pożyczone 2 000 zł
dostaniesz 50 zł w prezencie!

Prezent otrzymujesz

przelewem na konto

w Twoim banku


Korzyści naszej oferty

niska rata
20zł za 1000zł*

kredyt nawet
do 200 000zł

pieniądze nawet
tego samego dnia**

w całości online
bez wychodzenia z domu**

bez zaświadczeń
o dochodach***

elastyczny okres
od 2 do 120 miesięcy

*Powyższe warunki nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczki bez ubezpieczenia wynosi 14,23%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1460,40 zł, oprocentowanie: 9,49 %, całkowity koszt pożyczki: 460,40 zł (w tym: prowizja: 109,88 zł, odsetki: 350,52 zł), 71 równych, miesięcznych rat w wysokości 20,29 zł i 72 rata w wysokości 19,81 zł . Kalkulacja została dokonana na 28.03.2018 r.
**W zależności od wybranej instytucji i godziny złożenia wniosku
***Wystarczy wyciąg z rachunku potwierdzający dochód

Dlaczego BANCOVO?

  • Po raz pierwszy w Polsce użytkownik dostaje prawdziwe, indywidualne oferty, a nie wykaz reklam
  • Gotówka na koncie nawet tego samego dnia
  • Oferty banków oraz firm pożyczkowych na jednej platformie
  • Jednym kliknięciem porównasz kilka ofert
  • Brak dodatkowych opłat – jesteśmy wynagradzani przez instytucje finansowe

Firma stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF

Maksymalnie uproszczony proces w 100% online!

Podajesz swoje dane osobowe oraz podstawowe informacje o zarobkach

1

Wybierasz najlepszą ofertę dla siebie spośród propozycji naszych partnerów

2

Potwierdzasz swoją tożsamość przelewem bankowym

3

Podpisujesz umowę kredytową kodem SMS, a pieniądze nawet tego samego dnia*

4

*W zależności od wybranej instytucji i godziny złożenia wniosku

Najczęstsze pytania dotyczące kredytu dla młodych

Bancovo posiada w swojej ofercie pożyczki i kredyty gotówkowe na dowolny cel. Chcąc uzyskać kredyt lub pożyczkę, klient nie musi przedstawiać zaświadczenia o dochodach, wystarczający będzie wyciąg z konta osobistego udowadniający kwotę osiąganych dochodów.
Platforma Bancovo oferty pożyczek i kredytów gotówkowych na dowolny cel przedstawia w prosty, przystępny sposób, umożliwiając porównanie faktycznych ofert i dostarczając wiedzy na ich temat, również w kontekście oprocentowania.
Bancovo pozwala na zestawienie ze sobą ofert pożyczek oraz kredytów gotówkowych, które można spożytkować na dowolny cel, jednocześnie zapoznając się z ich warunkami i wybierając rozwiązanie, które w największym stopniu będzie odpowiadało naszym oczekiwaniom.
New Commerce Services Sp. z o.o.
ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa

Kredyt dla młodych

-

Masz w planach remont mieszkania? Chcesz wyjechać na wakacje, ale Twoje finanse ostatnio nie pozwoliły Ci na zaoszczędzenie potrzebnej kwoty? Zepsuł Ci się samochód, którym dojeżdżasz do pracy, jednak nie dysponujesz wolnymi środkami, dzięki którym możliwe byłoby usunięcie awarii? Rozwiązaniem może okazać się kredyt lub pożyczka gotówkowa na dowolny cel.

Kredyt na dom i mieszkanie dla młodych – nie są dostępne w ofercie Bancovo

Kredyt dla młodych ludzi: czy to możliwe? Oczywiście, priorytetowe znaczenie ma zdolność kredytowa potencjalnego kredytobiorcy, jednak dzisiaj coraz więcej młodych osób, nawet jeśli są na etapie studiowania na uczelni wyższej, podejmuje pracę zarobkową, mając stałe dochody. W związku z tym, kredyt gotówkowy dla młodych osób leży w zasięgu możliwości wielu klientów. Na platformie Bancovo znajdują się partnerzy, którzy posiadają oferty dla młodych kredytobiorców.

latforma Bancovo skupia oferty kredytów i pożyczek gotówkowych, które można spożytkować na dowolny cel, w zależności od indywidualnych potrzeb. W związku z tym, za jej pośrednictwem można zaciągnąć kredyt dla młodych na samochód, czyli kredyt gotówkowy na dowolny cel, który zostanie przeznaczony na kupno auta. Co więcej, za pośrednictwem Bancovo można zaciągnąć kredyt dla młodych bez zaświadczeń, ponieważ Bancovo od potencjalnych kredytobiorców nie wymaga zaświadczeń o dochodach. Klient musi natomiast przedstawić wyciąg ze swojego konta osobistego, na którym znajdzie się informacja na temat kwoty dochodów, jaką osiąga.

Brak konieczności żmudnego kompletowania zaświadczeń to duża oszczędność czasu oraz energii. Użytkownik nie musi czynić starań o otrzymanie niezbędnej dokumentacji, co dla zabieganych osób, godzących obowiązki domowe i zawodowe, bywa ogromną zaletą.

Kalkulator kredytu i pożyczki dla młodych

Z Bancovo można zaciągnąć kredyty przez Internet od 18 lat, niezbędnym dokumentem jest bowiem ważny dowód tożsamości. Kredyt internetowy od 18 lat to opcja dla osób, które preferują obsługę online, nie mają czasu lub ochoty na wizyty w placówkach banków i chcą cały proces starania się o kredyt przeprowadzić wirtualnie. Z Bancovo jest to możliwe, ponieważ nawet umowa na kredyt online od 18 lat zawierana jest internetowo. To bardzo duży komfort dla osób, które na co dzień nie mają wiele czasu, cenią sobie swobodę lub mieszkają w dużym oddaleniu od siedzib banków współpracujących z platformą.

Korzystanie z Bancovo jest bardzo proste! Jeżeli interesuje nas gotówkowa pożyczka dla młodych bądź chcemy zaciągnąć kredyt gotówkowy, za pomocą specjalnego kalkulatora ustawiamy kwotę oraz okres. Bancovo to platforma, która została stworzona z myślą o klientach świadomych własnych potrzeb i oczekiwań. Po określeniu interesujących nas parametrów pożyczki lub kredytu, kolejnym krokiem jest uzupełnienie uproszczonego formularza z naszymi danymi. Następnie, klient otrzymuje faktyczne oferty, które może porównać, dopasowane do jego wcześniejszych wymagań. Zaciągnięcie pożyczki online od 18 lat nie jest więc skomplikowanym procesem, a wszelkie pytania należy kierować do konsultanta na chacie.

Pożyczka online od 18 lat zaciągana za pośrednictwem Bancovo to propozycja dla osób, które cenią sobie komfort oraz bezpieczeństwo. Pożyczki przez Internet od 18 lat nie wymagają od potencjalnych pożyczkobiorców opuszczania zacisza własnego mieszkania lub domu, dzięki czemu cały mechanizm starania się o środki można przeprowadzić w najbardziej wygodnym dla klienta miejscu. Co więcej, Bancovo pozwala na skorzystanie z oferty banków lub firm pożyczkowych współpracujących z platformą, których siedziba nie działa w miejscu zamieszkania klienta lub jego najbliższej okolicy.

Pożyczki internetowe od 18 lat zaciągane przy pomocy Bancovo mogą okazać się pomocne w przypadku osób mieszkających w niewielkich miejscowościach, mających ograniczony dostęp do firm pożyczkowych lub pracujących w godzinach, w których ich placówki są nieczynne. Platforma Bancovo stawia na ciągły rozwój – w planach jest nawiązanie współpracy z kolejnymi bankami i firmami pożyczkowymi oraz zaproponowanie klientom nie tylko kredytów i pożyczek gotówkowych, ale również ubezpieczeń i kredytów hipotecznych. Duży wybór ma bowiem podstawowe znaczenie dla współczesnego klienta, który ceni sobie rozwiązania szybkie, jasne i zrozumiałe.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zaciągnięcie pożyczki gotówkowej to dla potencjalnego pożyczkobiorcy bardzo poważne przedsięwzięcie, które ma duży wpływ na jego sytuację finansową, dlatego dokładamy wszelkich starań, by cały proces starania się o pożyczkę za pośrednictwem naszej platformy był płynny i prosty. Jednocześnie staramy się efektywnie wykorzystać możliwości, które daje wykorzystanie Internetu w działalności narzędzia, jakim jest Bancovo.


Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji akceptacji plików cookie można znaleźć na stronie Polityka prywatności .